افزودن محتوا...

آجر سهیل اولین تولید‌کننده ی آجر پله

 

آجر و مصارف آن در معماری
آجر در معماری سنتی  و معاصر ایران  و جهان نقشی بسیار مهمی داشته است و استفاده از آن به دوران باستان بر می‌گردد. پیدایش آجر سبب ساخت بناهای مستحکم و همچنین تحول عظیمی در ساخت و اجرای آن ها گردید .

 

آجر فقط در نوع خاصی از بنا مشاهده نمی‌شود و از گذشته های بسیار دور در نماهای اقامتی، مذهبی و حکومتی و بناهای عمومی مورد استفاده قرار می‌گرفت.

 

این محصول ساختمانی به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه(خاک) ساخت آسان، مقاومت و دوام بالا، نیاز محدود به نگه‌داری و حفاظت، ظرفیت حرارتی بالا و قابلیت استفاده‌ی مجدد بسیار مورد توجه معماران و سازندگان  بوده است .

 

آجر به دلیل مقاومت بالا و لغزنده نبودن  در کفسازی و پله نیز مورد استفاده قرار می¬گیرد، که انواع مختلفی را شامل می‌شود .


آجر سهیل اولین تولید‌کننده‌ی آجر پله
 شرکت آجرهای ماندگار سهیل جزو اولین کارخانه‌های تولیدکننده آجرنسوز در کشور و اولین تولیدکننده آجر نسوز نما به روش صنعتی بار دیگر محصولی را ارائه داده است تا استفاده از آجر را کاراتر، حرفه¬ای تر و باعث بهود کیفیت محیط گردد. آجر پله محصول جدید شرکت آجر های ماندگار سهیل می باشد.

 
مصارف آجر پله
همانطور که از اسم این محصول پیدا است، این آجر برای پله مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به جز پله، این آجر بسیار برای استفاده در دور استخر (در ویلاها و فضاهای بیرونی) و سونای خشک و مرطوب مناسب است و این به دلیل غیرلغزنده بودن آجر است که این ویژگی در مصالحی چون سنگ و موزاییک دیده نمی‌شود.


اجرای آجر پله
اجرای نصب آجر پله  بسیار راحت بوده و به دلیل اینکه در کف استفاده می‌شود بجز ملات، از چسب نیز می‌توان برای اجرای آن استفاده نمود .


ابعاد آجر پله تولید شده شرکت آجرهای ماندگار سهیل 


این محصول در ابعاد 35*30 و همچنین 35*100 با  ضخامت 2 سانتی مترتولید شده است .همچنین برای پروژه‌های خاص و سفارشی در حجم  بالا ، ابعاد این محصول قابل تغییر و با توجه به ابعاد مورد نظر معماران عزیز و کارفرمایان گرامی ارائه خواهد شد.

381
اشتراک گذاری:
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
Copyright 2017 by Soheilbrick. | Designed By webcade